درباره BLV

شرکت روشنایی « بی ال وی » با مسئولیت محدود، در سال 1968 تأسیس شده و به تدریج تبدیل به یک تولید کننده لامپ در سطح جهانی شده است. این شرکت با اندازه متوسط به طور کامل زیر مجموعه‌ای از گروه ژاپنی « یوشیو » واقع در توکیو می‌باشد.

لامپ‌های بی ال وی در کارخانه‌ای واقع در « اشتاین هورینگ » در نزدیکی مونیخ آلمان طراحی و تولید می‌گردند. یکی از اصول همیشگی در شرکت بی ال وی، خدمت به مشتریان با بالاترین کیفیت و ارائه محصولات نوآورانه بوده است.

برنامه تولید شرکت بی ال وی، حجم وسیعی از لامپ‌های تخلیه گازی و تنگستن- هالوژن را شامل می‌شود. صلاحیت این شرکت مبتنی بر کیفیت فوق‌العاده و عمر طولانی محصولات و همچنین طبقه‌بندی بسیار متنوع لامپ‌ها می‌باشد.

بی ال وی اولین تولید کننده لامپ در جهان است که موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001 شده است. این شرکت توانسته است چالش «زندگی»  توأم با کیفیت را در همه فعالیت‌های خود، از زمان دریافت سفارش تا عرضه محصولات، رعایت نموده و کارکنان با انگیزه شرکت در کنار برنامه‌های آموزشی منظم از این هدف حمایت می‌کنند. بازرسی‌های سالیانه اطمینان حاصل می‌کنند که کارهای شرکت طبق استانداردهای سختگیرانه کیفی انجام می‌شوند. بی ال وی دارای واحد تحقیق و توسعه در داخل شرکت بوده و همچنین تکنیسین‌های آن مسئولیت تأمین دستگاه‌ها و روش‌های اجرایی برای خط تولید را بر عهده دارند. کلیه دستگاه‌ها نیز دائماً در حال انطباق با نیازهای خاص مشتریان بی ال وی می‌باشند. یکی از اهداف اصلی شرکت حفاظت بهینه از محیط زیست در همه زمینه‌ها بوده، به طوریکه تأکید ویژه‌ای بر طول عمر لامپ‌ها و بسته‌بندی قابل قبول برای محیط زیست وجود دارد.

گروه سپهر منور از سال 86 به صورت رسمی نماینده شرکت BLV در ایران بوده است.